SŁAWOSZ STARTUJE !!!

My też oglądaliśmy historyczny moment startu Polaka w kosmos.

Było wspólne odliczanie do startu. Jesteśmy dumni, że mamy tak wspaniałego naukowca jak pan Sławosz Uznański - Wiśniewski i czekamy na szczęśliwy powrót.

SP5 trzyma kciuki! ✊✊