Konkurs plastyczno-techniczny – lepienie marzanny z produktów do recyklingu

Organizatorem konkursu jest Zespół do spraw Integracji.

Zapraszamy uczniów klas I-VI Szkoły Podstawowej Nr 5 w Ząbkach do wzięcia udziału w konkursie plastyczno – technicznym „Lepienie Marzanny z produktów do recyklingu”.

Konkurs jest zgodny z Podstawą Programową.

Koordynatorzy: Paulina Lewandowska, Małgorzata Mirkowicz

Cele konkursu: poznanie ludowych obrzędów związanych z pożegnaniem zimy, a nadejściem wiosny, kształtowanie prawidłowych nawyków segregacji odpadów, rozwijanie różnorodnych technik plastycznych, inspirowanie do pracy twórczej, rozwijanie kreatywności i wyobraźni.

Praca plastyczno-techniczna musi być wykonana w formie przestrzennej w dowolnym formacie.

Przy ocenie prac pod uwagę będzie brana: pomysłowość, zgodność prac z tematem, estetyka, technika wykonania.

Prace należy składać do 21 marca 2021r. Klasy I-III proszę o przyniesienie Marzanny do sali nr 21,  klasy IV-VI proszę o wysłanie zdjęcia wykonanej Marzanny na adres mailowy: Paulina.Lewandowska@sp5zabki.plmalgorzata.mirkowicz@sp5zabki.pl tytuł maila: konkurs „lepienie Marzanny”. Prace dostarczone po upływie wyznaczonego terminu nie wezmą udział w konkursie.

Zwycięzców konkursu wyłoni spośród uczestników komisja konkursowa.

Nagrodą będą dodatkowe oceny z zajęć edukacji wczesnoszkolnej dla kl. I-III, natomiast dla kl. IV-VI z techniki.

Zwycięskie prace będą umieszczone na stronie internetowej szkoły.