Akcja Charytatywna ,,POMÓŻ DZIECIOM PRZETRWAĆ ZIMĘ"

Nasza szkoła już po raz kolejny przystąpiła do Ogólnopolskiej Akcji Charytatywnej ,,POMÓŻ DZIECIOM PRZETRWAĆ ZIMĘ”, tworząc Szkolny Terenowy Sztab Akcji nr 54.

Akcja prowadzona jest w związku ze zbliżającymi się świętami Bożego Narodzenia z myślą o dzieciach z rodzin wielodzietnych, niepełnych, będących w trudnej sytuacji materialnej oraz z myślą o podopiecznych domów dziecka i ośrodków szkolno-wychowawczych. Jak co roku zebrane dary zostaną przekazane do ,,Schowka”, tj. Świetlicy Środowiskowej nr 2 w Ząbkach.

W związku z powyższym w najbliższy piątek, poniedziałek, wtorek, środę i czwartek tj. w dniach 2, 5, 6, 7 i 8  grudnia br. w naszej szkole przeprowadzona będzie zbiórka słodyczy i innych artykułów spożywczych.

Każdy ofiarodawca otrzyma ,,uśmiechnięte słoneczko”- symbol Akcji.

Dary można przekazywać do nauczycieli języka polskiego pracujących w sztabie: Agnieszki Barbachowskiej, Agnieszki Iwanowskiej, Iwony Król, Ewy Zduń lub do wychowawców klas.

DAR NASZEGO SERCA NIECH WYWOŁA UŚMIECH NA TWARZY KAŻDEGO DZIECKA  Uśmiech

Więcej informacji o Akcji na stronie www.pdpz.pl

Szef Szkolnego Sztabu Akcji nr 54
Agnieszka Barbachowska