Ogólnopolski konkurs poświęcony rodzinie - „Rodzina. Mając siebie – mamy tak wiele”

Ośrodek Rozwoju Edukacji zaprasza uczniów i nauczycieli do udziału w ogólnopolskim konkursie poświęconym rodzinie, pod patronatem Ministra Edukacji i Nauki Przemysława Czarnka, zatytułowanym

„Rodzina. Mając siebie – mamy tak wiele”

Zadaniem ucznia jest wykonanie pisemnej pracy konkursowej w formie opowiadania, listu, kartki z pamiętnika, eseju lub rozprawki. Napiszcie o waszych rodzinnych przygodach, o tym, jak lubicie wspólnie spędzać czas, o ważnych wydarzeniach, o relacjach, które sprawiają, że wasza rodzina jest wyjątkowa.

Zadaniem nauczyciela jest wykonanie scenariusza zajęć lekcyjnych lub scenariusza działań szkolnych poświęconych rodzinie.

Na prace konkursowe czekamy do 24 czerwca 2022 r. pod adresem: rodzina.ore.edu.pl

Link do strony konkursowej: https://zpe.gov.pl/a/rodzina-majac-siebie---mamy-tak-wiele---konkurs-dla-uczniow-i-nauczycieli/DSY0yXXQ3

Kliknij, aby uruchomić podglądLink do strony konkursowej:Link do strony konkursowej:

Otwiera się w nowym oknie