Wyniki konkursu Zuch dla klas 1-3

Konkurs Zuch z języka angielskiego dla klas 1-3 odbył się 10.05.2022r i sprawdzał znajomość słownictwa oraz podstawowych zwrotów.

W teście dla każdej klasy było 21 pytań, za każde można było otrzymać 10 punktów, czyli do zdobycia było maksymalnie 210 punktów.

W konkursie dla klas 1 - najlepszy wynik w naszej szkole uzyskał Wiktor Rosiński (160 punktów).

W konkursie dla klas 2 - najlepszy wynik w naszej szkole uzyskała Julia Piskorska (179 punktów) - laureat konkursu.

W konkursie dla klas 3 - najlepszy wynik w naszej szkole uzyskała Julia Wolińska (188 punktów) - laureat konkursu.

Gratulujemy!