I Ogólnopolski Konkurs Literacki „Dzień z życia księdza Jerzego Popiełuszki – Patrona NSZZ Solidarność"

Zaproszenie

Konkurs przeprowadzany jest w 101. rocznicę urodzin wielkiego poety. Jako placówka, nosząca imię tego wybitnego poety, czujemy się zaszczyceni, mogąc upamiętnić jednego z najwybitniejszych polskich twórców, poetę pokolenia Kolumbów, powstańca warszawskiego, wielkiego Polaka.
Konkurs odbywa się pod honorowym patronatem:
- Przewodniczącego Rady Oddziału NSZZ Solidarność „Ziemia Puławska”
- Przewodniczącego OM NSZZ Solidarność przy GA ZAP S.A.
Patronat medialny objęły:
- TVP 3 Lublin,
- LPU 24.pl, LPU radio, LPU telewizja, iPulawy.pl,
- Wspólnota Puławska,
Głównymi celami konkursu są: poznawanie i popularyzowanie życiorysu Błogosławionego Księdza Jerzego Popiełuszki na tle ważnych dla Polski i związku zawodowego NSZZ Solidarność wydarzeń.
Szczegóły procedury konkursowej oraz zasady uczestnictwa określają treści zawarte w regulaminie konkursu oraz w dostępnych do pobrania załącznikach. Warunkiem przystąpienia do konkursu jest nadesłanie pracy konkursowej wraz
z dołączonymi, czytelnie wypełnionymi formularzami. Informacje na temat konkursu oraz plakaty do pobrania znajdują się
w załącznikach.
Termin nadsyłania prac : do 7 października 2022r.
Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału.

REGULAMIN I Ogólnopolskiego Konkursu Literackiego „Dzień z życia księdza Jerzego Popiełuszki – Patrona NSZZ Solidarność"

Załącznik nr 1 - metryka pracy konkursowej

Załącznik nr 2 - ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH