Konkurs plastyczny i graficzny pt. "63 dni chwały"

Fundacja Inicjatyw Młodzieżowych wraz z Klubem Lidera Rzeczypospolitej organizuje dla dzieci i młodzieży konkurs plastyczny i graficzny pt"63 dni chwały". Celem konkursu jest uczczenie 78. Rocznicy Powstania Warszawskiego. Ponadto poprzez konkurs Organizatorzy chcą zbliżyć dzieci oraz młodzież do tematyki historycznej. Na zwycięzców czekają nagrody rzeczowe. Konkurs jest zorganizowany dla dzieci oraz młodzieży ze szkół podstawowych oraz ponadpodstawowych zlokalizowanych na terenie województwa mazowieckiego.

Konkurs odbywa się w dwóch kategoriach:

• kategoria plastyczna - uczestnik wykonuje pracę plastyczną w formacie A4 w dowolnej technice (np. kredek, pasteli, farb plakatowych, długopisów, ołówków, akwareli, węgla) o tematyce związanej z wydarzeniami Powstania Warszawskiego.
  • kategoria graficzna - uczestnik ma za zadanie stworzyć grafikę komputerową o tematyce związanej z wydarzeniami Powstania Warszawskiego.

Regulamin Konkursu „63 Dni Chwały”