Wyniki konkursu plastyczno- technicznego „Zimowe zabawy na śniegu"

W pierwszej połowie stycznia w klasach I- III odbył się konkurs „Zimowe zabawy na śniegu”. W konkursie wzięli udział uczniowie klas I- III.

Zadaniem uczestników konkursu było wykonanie pracy dotyczącej zimowych zabaw na śniegu. Pracę można było wykonać dowolną techniką, np. malunek, rysunek, kolaż, wydzieranka, wyklejanka, komiks, połączenie wielu technik. Celem konkursu było: rozwijanie umiejętności plastyczno- technicznych dzieci oraz rozbudzanie wyobraźni i poczucia estetyki. Prace były oceniane w 3 kategoriach wiekowych: klasy I, II i III. Na zwycięzców czekały nagrody ufundowane przez Radę Rodziców, tj. książki, długopisy i ołówki. Przy ocenianiu brano pod uwagę: zgodność pracy z tematem, pomysłowość, estetykę pracy oraz ogólne wrażenie artystyczne.

Wszystkie prace były interesujące, jednak wybrano te najciekawsze i najpiękniejsze.

A oto zwycięzcy konkursu:
I miejsce – Amelia Młynarczyk 1b
II miejsce – Yelyzaveta Herasymiuk 1a
III miejsce – Amelia Mazur 1c
I miejsce – Natalia Bryńczak 2a
II miejsce – Maja Wimmer 2c
III miejsce – Pola Gąska 2a
I miejsce – Zofia Wojewoda 3a
II miejsce Viktoria Dovbnia 3c
III miejsce Hanna Rewerska 3b

Wyróżnienia otrzymali:
Wojciech Jeżewski 1a
Lena Ciszewska 1b
Gabriela Ostapiak 2a
Lena Borychowska 2c
Lena Kalinowska 3a
Ewa Starowicz 3a
Dodatkowo przyznano małe upominki następującym uczniom:
Antonina Szymaniak 1a, Szymon Ozimek 1b, Nina Gąsiorek 1c, Urszula Onaszkiewicz 1c, Filip Ziembka 2b, Maria Król 2b, Karolina Jakubik 2b, Jan Czechowski 2c, Łucja Jankiewicz 3b, Joanna Rudnicka 3b, Gabriela Balicka 3c, Alan Pawlak 3c.

Gratulujemy zwycięzcom!