Podziękowanie za dar serca

Działając jako Szkolny Terenowy Sztab Akcji nr 54, nasza społeczność szkolna po raz kolejny brała udział w Ogólnopolskiej Akcji Charytatywnej ,,POMÓŻ DZIECIOM PRZETRWAĆ ZIMĘ”.

W związku z 30. edycją Akcji mieliśmy przyjemność zaprosić Panią Prezydentową Agatę Kornhauser-Dudę, która dołączyła do grona darczyńców w charakterze honorowej patronki Akcji. Nasze wysiłki podejmujemy corocznie z myślą o dzieciach z rodzin wielodzietnych, niepełnych, będących w trudnej sytuacji materialnej oraz z myślą o podopiecznych domów dziecka i ośrodków szkolno-wychowawczych.

Uczestnicy Akcji zebrali: 115 kg słodyczy, 100 kg żywności długoterminowej, 10 kg artykułów szkolnych, 20 kg książek i 25 kg zabawek. Dary zostały przekazane do ,,Schowka” - Świetlicy Środowiskowej nr 2 w Ząbkach. Każdy darczyńca otrzymał uśmiechnięte słoneczko- symbol Akcji. Sztab Akcji tworzyli zaangażowani corocznie nauczyciele: Agnieszka Barbachowska, Iwona Król, Agnieszka Iwanowska i Ewa Zduń.

Za dar serca i pomoc serdecznie dziękuję wszystkim darczyńcom, w szczególności: Pani Prezydentowej Agacie Kornhauser-Dudzie, Uczniom, Rodzicom oraz Dyrekcji, Nauczycielom i Pracownikom naszej Szkoły.

Więcej informacji o Akcji na stronie www.pdpz.pl

Szef Szkolnego Sztabu Akcji nr 54

Agnieszka Barbachowska