Logo szkoły
05-091 Ząbki
ul. Batorego 37  
tel. 22 799 74 92
       534 500 133

Informacje ogólne

 ***OD DNIA 7 GRUDNIA 2022 ROKU UCZNIÓW UCZĘSZCZAJĄCYCH DO ŚWIETLICY OBOWIĄZUJE ZAKAZ PRZYNOSZENIA ALBUMÓW Z KARTAMI ORAZ INNYCH ZABAWEK I GIER Z UWAGI NA NIEUSTANNE KONFLIKTY, NIEDOMÓWIENIA.***

 

 

 „DZIECKO MA PRAWO BYĆ SOBĄ. MA PRAWO DO POPEŁNIANIA BŁĘDÓW.
MA PRAWO DO POSIADANIA WŁASNEGO ZDANIA.
MA PRAWO DO SZACUNKU. NIE MA DZIECI – SĄ LUDZIE.” 

 Janusz Korczak

 


 

W czasie pobytu w świetlicy dzieci rozwijają własne zainteresowania, uczestniczą w zajęciach plastycznych, muzycznych oraz ruchowych wynikających z planu opiekuńczo – wychowawczego. Działania w świetlicy mają na celu: wypoczynek, kształcenie nawyków kulturalnych i higienicznych, prawidłowy rozwój psychiczny i fizyczny. Świetlica zapewnia dzieciom możliwość korzystania z zasobów biblioteki szkolnej oraz odrabiania prac domowych pod okiem wychowawcy świetlicy. 

Telefon kontaktowy: (tel. 22-799-74-92 wew. 33)

 


 

Szanowni Rodzice

Zwracamy się z prośbą o wpłaty na fundusz świetlicowy, który jest przeznaczany na rzecz zajęć świetlicowych w postaci: materiałów papierniczych i plastycznych niezbędnych do prowadzenia tak różnorodnych zajęć, drobny sprzęt AGD z którego uczniowie korzystają w trakcie zajęć  kulinarnych, zabawki i gry planszowe wykorzystywane przez dzieci wielokrotnie w ciągu dnia, organizację imprez świetlicowych oraz upominki i nagrody za udział w organizowanych konkursach plastycznych, technicznych, rodzinnych czy innych akcjach.

Dzięki Państwa  wpłatom mamy możliwość organizowania w świetlicy wielu wydarzeń, z których korzystają uczestnicy zajęć świetlicowych.

 

Dziękujemy!!!