9-13.11.2020r.

Witamy w pierwszym tygodniu nauki zdalnej w naszej wirtualnej świetlicy.

Tydzień 09 – 13.11.2020r. upłynie nam pod hasłem: Święto Odzyskania Niepodległości. Przez cały tydzień będziemy umieszczać dla Was pomysły do pracy zdalnej, zapoznamy Was z symbolami narodowymi (flagą, godłem, hymnem). Będziemy dla Was dodawać w naszej zakładce materiały nt. 11 Listopada – dnia, w którym świętujemy Odzyskanie Niepodległości, umieścimy dla Was prezentacje multimedialne dotyczące naszej ojczyzny, świąt narodowych, postaw patriotycznych, przodków - bohaterów narodowych, którzy zapisali się na kartach historii naszego kraju.

Dużo przed Wami ciekawych propozycji, zapraszamy serdecznie do zaglądania na naszą stronę -
Nauczyciele świetlicy szkolnej.

10 listopada obchodzimy Międzynarodowy Dzień Jeża. Jeże bez odpowiedniej ochrony wkrótce wyginą,
a wtedy pozostaną w naszej pamięci jedynie jako ilustracje z książek dla dzieci,
z nieodzownym jabłkiem na kolczastym grzbiecie.

W dniu jutrzejszym obchodzimy Święto Odzyskania Niepodległości.
11 listopada to szczególny dzień dla każdego Polaka.

W plikach do pobrania znajdziecie krzyżówkę i instrukcję do wykonania kotylionu.

KOTYLION - kokarda narodowa w barwach biało-czerwonych, symbolizująca patriotyzm narodowy.