"Wizyta w Środowiskowym Domu Samopomocy KPD w Ząbkach"

05.04.2024 roku delegacja uczniów z klasy 4c pod opieką Pani Doroty Fijołek i Weroniki Walczak udała się do Środowiskowego Domu Samopomocy Koła Towarzystwa Przyjaciół Dzieci w Ząbkach. W trakcie spotkania przekazano dla podopiecznych ośrodka skarpety zebrane przez naszych uczniów w ramach obchodów "Dnia Kolorowej Skarpetki". Nasi uczniowie zostali bardzo serdecznie przyjęci przez podopiecznych placówki, którzy oprowadzili ich po ośrodku, opowiedzieli o tym jak funkcjonuje środowiskowy dom samopomocy i jakie zajęcia odbywają się w tym miejscu. Mieli możliwość zobaczyć, jak pracują grupy zajęciowe, a na koniec spotkania zostali zaproszeni na poczęstunek. Na pamiątkę otrzymaliśmy podziękowanie i upominki wykonane przez podopiecznych placówki. Bardzo dziękujemy za tak serdeczne przyjęcie.