Rozmowy Dyrektorskie czas Start!

W minionych tygodniach w szkole zapoczątkowany został nowy projekt pod hasłem „Rozmowy Dyrektorskie”. Celem projektu, jest przede wszystkim, poznanie społeczności uczniowskiej, tak, by nikt nie pozostawał w niej anonimowy.

Podczas rozmów, przebiegających zazwyczaj w postaci zabaw integracyjnych, można dowiedzieć się wiele na temat szkoły, oceniania, metod pracy na lekcji czy projektach.

Uczniowie mogą także wskazywać w jakich kierunkach i poziomach chcą się rozwijać i dokąd ma zmierzać nasza szkolna „Piątka”. Opowiadaj także o tym, o czym marzą, by szkoła była jak najbardziej im przyjazna, a nauka przynosiła efekty.

Dodatkowo poznają sylwetkę Dyrektora szkoły, moje pasje, zainteresowania oraz oczekiwania w stosunku do nich samych. To dla mnie bardzo ważny i ciekawy projekt. Dlatego też zapraszam do udziału inne klasy! Razem z Wami mogę wiele zdziałać!

Agnieszka Krupsińska-Pietrzak