Lato w mieście 2021

W dniach od 11 do 16 lipca w Szkole Podstawowej nr 5 odbywała się akcja „Lato w mieście”.

Korzystaliśmy z pięknej pogody i braliśmy udział w ciekawych zajęciach i wycieczkach.  Pojechaliśmy do Airo poskakać w parku trampolin oraz wybraliśmy się do kina. Na terenie szkoły odbywały się zajęcia i warsztaty rozwijające zdolności i zainteresowania dzieci. W czasie zajęć mydlarskich zrobiliśmy własne mydełka z gliceryny. Spędzaliśmy czas na sali gimnastycznej biorąc udział w grach i zabawach sportowych. Czasami mieliśmy chwilę na zabawę tabletami.  Odwiedziła nas również Pani chemik z kolorowym pokazem chemicznym. Nie odbyło się bez wybuchu. Pogoda nam dopisała, upały i wszystkie atrakcje nas rozgrzewały więc chłodziliśmy się popołudniami na basenie. Czas szybko minął, już nie możemy doczekać się kolejnych wspólnych przygód.

Na razie dziękujemy za wspólną zabawę i życzymy dalszych wakacji pełnych wrażeń!