Obchody dnia Fair Play

Nasza szkoła przyłączyła się do akcji #BiegFairPlayPKOl z okazji Światowego Dnia Fair Play – 7 września!

#BiegFairPlayPKOl z okazji Światowego Dnia Fair Play wpisuje się  w ogólnoświatowe obchody Dnia Fair Play    i służy promocji najważniejszej sportowej idei, dzięki której sport emanuje pięknem i inspiruje do godnego zachowania na co dzień.

Cel akcji

7 września obchodzimy Światowy Dzień Fair Play ustanowiony (w 2020 roku) przez Międzynarodowy Komitet Fair Play (CIFP)To inicjatywa mająca na celu promocję fair play i wartości etycznych w sporcie i w życiu. „Ten dzień jest ważny, ponieważ staramy się uczynić świat miejscem lepszym do życia i dorastania poprzez przykład uczciwej gry w sporcie”.

Jak będzie wyglądała akcja w Szkole Podstawowej nr 5  w Ząbkach

Nauczyciele wf  zorganizują w dniach 7 – 10 września 2021 biegi klasowe na boisku szkolnym podczas lekcji wychowania fizycznego. Chcemy, aby w akcji wzięła udział jak największa liczba uczniów. Biegi będą w formie zabawy i dostosowane do indywidualnych możliwości każdego uczestnika. Na udział w akcji potrzebujemy Państwa pisemnej zgody.  Zgodę można pobrać ZGODA NA UCZESTNICTWO W BIEGU FAIR PLAY PKOl 2021

lub otrzymać formularz od nauczyciela wychowania fizycznego.

Nauczyciele wychowania fizycznego