Dzień Piżamy w naszej szkole

Czy wypada przyjść do szkoły w piżamie? W piątek 29 października w naszej szkole było to wręcz mile widziane zachowanie.

Nasi uczniowie włączyli się w akcję, która ma na celu uzmysłowienie młodym ludziom, że strój, który dla nich jest przeznaczony tylko do spania, dla dzieci przebywających w szpitalach stanowi podstawowy ubiór, w którym uczą się, bawią i odpoczywają. Tego dnia przeprowadziliśmy także zbiórkę pieniędzy, które zostały wpłacone na konto fundacji “Gdy liczy się czas” - zajmującej się pomocą dzieciom przebywającym w szpitalach na oddziałach onkologicznych.

Cieszymy się, że tak wielu uczniów (a także nauczycieli Uśmiech) zaangażowało się w tę akcję i mamy nadzieję, że choć w niewielkim stopniu pomogliśmy małym pacjentom.