„Co dodaje mi skrzydeł – Moja Pasja” - konkurs

Szanowni Państwo oraz Uczniowie,

Zapraszamy i zachęcamy dzieci do wzięcia udziału w konkursie pt. „Co dodaje mi skrzydeł – Moja Pasja”

Organizatorem konkursu jest Fundacja Międzynarodowy Ruch Latających Plecaczków/Flying Bag, a sponsorem BIC Polska.

Konkurs jest podzielony na trzy kategorie wiekowe:

* I kategoria: Klasy I – III oraz „0”

Technika i format prac: Praca plastyczna. Technika wykonania prac plastycznych jest dowolna (malarstwo, rysunek, grafika, wydzieranka itp. (na podłożu papierowym), dopuszczalny format dowolny.

* II kategoria: klasy IV – VI

Technika i format prac: Prezentacja. Prezentacja zgłoszona do konkursu może zostać zrobiona w dowolnym programie z dowolną ilością slajdów. Powinny być w niej zawarte informacje o wykorzystywanych materiałach źródłowych oraz o autorach pracy (na ostatnich slajdach prezentacji).

* III kategoria: klasie VII-VIII

Technika i format prac: Praca pisemna. Zadanie konkursowe polega na napisaniu o swojej pasji, zainteresowaniach, hobby w oryginalny, ciekawy sposób w dowolnej formie pisemnej.

Zasady konkursu

Oceny prac dokona komisja, której liczbę i skład osobowy ustali koordynator konkursu w szkole, w której uczeń zgłosił swoją pracę. Komisja będzie oceniać prace w trzech kategoriach wiekowych, w których szkoła zdecyduje się wystartować.

Każdy autor może zgłosić do konkursu tylko jedną pracę. Do konkursu można zgłaszać prace nigdzie dotąd niepublikowane i nienagradzane, których autorem jest uczestnik.

Nagrody

Dla laureatów konkursu w każdej kategorii wiekowej przewidziane są bardzo atrakcyjne nagrody, które sponsoruje BIC Polska.

Prace wysyłamy lub dostarczamy w szkole do pani Agnieszki Cichowskiej (Agnieszka.Cichowska@sp5zabki.pl) i Anny Kula (oddajemy w szkole) w terminie do 6 grudnia 2021. Klasy I – III oraz „0” mogą przekazać prace przez wychowawców.

Szczegółowy regulamin konkursu oraz zgłoszenie znajdziemy na stronie:

FlyingBag - Miedzynarodowy Ruch Latających Plecaczków