Wzrost cen obiadów na stołówce

Kochani Rodzice uczniów Szkoły Podstawowej nr 5 w Ząbkach.

W związku ze znacznym wzrostem cen produktów potrzebnych do przyrządzania posiłków, zmuszeni jesteśmy do podniesienia ceny za jednostkowy obiad:
dla dzieci od dnia 01-03-2022r. do kwoty 9.00 zł za obiad dwudaniowy z kompotem. Od 01.03.2022r. będzie możliwość wykupienia samej zupy lub samego II dania. Samo drugie danie z kompotem 8.00 zł, zupa 3.00 zł a wyżywienie dla klas 0 do kwoty 14.50 zł.
Dokładamy wszelkich starań, aby posiłki dla dzieci i młodzieży były smaczne, zdrowe, urozmaicone i dostosowane do ich potrzeb.
Wybieramy produkty wysokiej jakości aby dostarczyć dzieciom i młodzieży tak ważnych dla ich prawidłowego wzrostu i rozwoju witamin i minerałów, zwłaszcza w tak trudnym dla wszystkich czasie.
Niestety ceny artykułów spożywczych bardzo wzrosły i aby utrzymać jakość obiadów na obecnym poziomie cena obiadu musi ulec zmianie.
Mamy nadzieje, że napotkamy na Państwa zrozumienie, ponieważ dla wszystkich nas zdrowie i dobro dzieci jest wartością nadrzędną.

Z poważaniem Firma ELBAR.