Ogólnopolska Olimpiada Antysmogowa dla klas 7-8

Olimpiada ESA

Edukacyjna Sieć Antysmogowa zaprasza wszystkich uczniów klas 7–8 szkół podstawowych zainteresowanych tematyką ekologiczną do wzięcia udziału w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Antysmogowej! Zadaniem uczestników w każdym z trzech etapów konkursu będzie udzielenie poprawnych odpowiedzi na pytania z zakresu wiedzy o powietrzu i zmianach klimatu.

Rejestracja i konkurs odbędą się online na platformie konkursowej olimpiadaesa.nask.pl

Rejestracja uczestników: 28 lutego – 21 marca

I etap: 24 marca, godz. 10

II etap: 7 kwietnia, godz. 10

Finał: 21 kwietnia, godz. 10

Ogłoszenie wyników: do 9 maja

Nagrody i punkty do rekrutacji

Olimpiada ESA znalazła się w wykazie konkursów kuratoryjnych i uczniowie, którzy zajmą miejsca 1–3, otrzymają trzy punkty na świadectwie uwzględniane przy rekrutacji do liceów!

Na wszystkich laureatów Ogólnopolskiej Olimpiady Antysmogowej czekają atrakcyjne nagrody. Dodatkowo 10 uczestników z najlepszymi wynikami otrzyma nagrody specjalne!

Wszyscy uczestnicy otrzymają dyplomy uczestnika olimpiady.

Zarejestruj się i wygrywaj z ESA!