Akcja "Dzień bez plecaka"

W poniedziałek 21 marca uczniowe klas I - VIII wzięli udział w akcji "Dzień bez plecaka". Na czym polega ta akcja?

To zabawa, w której uczniowie porzucają tradycyjne plecaki czy torby i przynoszą przybory szkolne i to co potrzebne ne lekcji w nietypowym ewkipunku. A czym zastąpić plecak, to już trzeba pogłówkować i wykazać się inwencją twórczą. Pomysłowość uczniów naszej szkoły nie miała granic. Okazuje się, że przybory szkolne, zeszyty, podręczniki i drugie śniadanie z powodzeniem można schować do: lodówki turystycznej, transportera dla kota, szuflady, pokrowca na gitarę, walizki na narzędzie, pojemnika na pieczywo, koszyka na zakupy czy pudełka po proszku do prania.

Tego dnia obchodziliśmy również Światowy Dzień Zespołu Downa zwany również Dniem Kolorowej Skarpetki .

Dziękujemy wszystkim uczniom za udział w obydwu akcjach, zaangażowanie i wspaniałą zabawę!