Dzień Rodziny w oddziale przedszkolnym

Są takie dni w przedszkolnym kalendarzu, do których wszystkie dzieci przygotowują się bardzo solidnie i na które czekają z wypiekami na twarzy.

„Dzień rodziny” to wspaniały czas zarówno dla rodziców jak i dzieci, pełen wzruszeń, radości i uśmiechu, a przede wszystkim jest to czas, który mogą spędzić tylko ze sobą bez pośpiechu i z dala od codziennych zmartwień.

Z tej okazji 6 czerwca w oddziale przedszkolnym odbył się Dzień Rodziny. Wydarzenie to połączyło dwa święta: Dzień Matki i Dzień Ojca. Podczas uroczystego przedstawienia dzieci zaprezentowały program artystyczny wypełniony okolicznościowymi wierszami, piosenkami i tańcami. Wręczyły najbliższym własnoręcznie wykonane prezenty.
Z okazji Dnia Rodziny życzymy Państwu dużo zdrowia, uśmiechu, satysfakcji z bycia rodzicem. Jak najwięcej ciepła, wspólnie spędzanego czasu oraz wzajemnej bliskości, czułości, zrozumienia i tolerancji.

wychowawca oddziału przedszkolnego