103. Rocznica Odzyskania Niepodległości

Obchody Święta Niepodległości w naszej szkole odbyły się 10 listopada. O godz. 11.11 wszyscy uczniowie i nauczyciele odśpiewali hymn narodowy biorąc udział w akcji „Szkoła do hymnu”.

Najważniejsze wydarzenia, które doprowadziły nas Polaków do wolności, zostały przybliżone przez przedstawicieli uczniów i chór szkolny w montażu słowno - muzycznym przygotowanym pod kierunkiem nauczycieli – p. Marty Kamińskiej, p. Anny Kornat i p. Grzegorza Pawluka.
Uczniowie klasy 3D z wychowawczynią p. Joanną Zielińską oraz p. Anną Żmijewską przygotowali występ dla koleżanek i kolegów z klas I – III oraz oddziału przedszkolnego. Uczniowie recytowali wiersze, śpiewali oraz zaprezentowali polski taniec narodowy – polonez.