Niecodzienna lekcja plastyki w klasie 5a i 5b

Dnia 11 stycznia klasy 5A oraz 5B wybrały się na światową, multisensoryczną wystawę największych dzieł Vincenta van Gogha, znajdującą się w Warszawskim Centrum EXPO.

Po ogromnym sukcesie w miastach na całym świecie, takich jak: Los Angeles, Nowy Jork, Toronto, Berlin, Paryż czy Moskwa, przyszedł czas, aby wielka sztuka w połączeniu z nowoczesną technologią zawitała do Warszawy. Zwiedzający byli zachwyceni i oczarowani tą angażującą wszystkie zmysły prezentacją tego wielkiego holenderskiego artysty. Projekcji dzieł towarzyszyła muzyka oraz czytane przez lektora fragmenty listów van Gogha do brata.

Mamy nadzieję, że wrażenia z tej niecodziennej lekcji plastyki pozostaną w umysłach i sercach naszych uczniów na długo.

Marta Kamińska