Pierwszy Dzień Wiosny w klasach 1-3

Z okazji Pierwszego Dnia Wiosny w klasach 1-3 odbył się wyjątkowy pokaz mody. Dnia 21 marca uczniowie prezentowali stroje, które wykonali wspólnie z rodzicami w domu.

Stroje powstały z różnorodnych materiałów przeznaczonych do recyklingu, np. worków, folii spożywczej, butelek i nakrętek plastikowych, gazet, kartonów. Dzieci prezentowały swoje ekologiczne kreacje na czerwonym dywanie przy dźwiękach wiosennych melodii. W czasie pokazu można było zobaczyć m.in. ekologiczny strój wieczorowo- wizytowy, strój balowy, zwiewne sukienki, bajkowe postacie, roboty, eleganckie kapelusze, kokardy, biżuterię i klapki z surowców wtórnych. Na zakończenie pokazu wszyscy wspólnie zaśpiewali wiosenną piosenkę. To była niezapomniana zabawa.

Serdecznie dziękujemy Dzieciom i ich Rodzicom za zaprojektowanie i wykonanie przepięknych ekologicznych strojów.