Warsztaty wielkanocne z rodzicami

Już niedługo Święta Wielkanocne, dlatego też dzieci z oddziału przedszkolnego zaprosiły swoich rodziców, by razem stworzyć piękne dekoracje świąteczne.

Święta Wielkanocne są bardzo radosnym czasem, który jest wyczekiwany zarówno przez dzieci jak i dorosłych. Są to święta rodzinne, pełne tradycji i zwyczajów, które chcemy przekazywać młodszym pokoleniom. W naszej grupie nadszedł czas świątecznych przygotowań i dekoracji.
Właśnie z tej okazji zaprosiliśmy Rodziców dzieci z oddziału przedszkolnego na warsztaty plastyczne o tematyce Świąt Wielkanocy. Uczestnicy podczas wspólnej pracy mogli wspólnie przyozdobić pisanki i udekorować świąteczny koszyczek.
Dzięki warsztatom dzieci mogły pochwalić się przed Rodzicami efektami swojej twórczej pracy. Był to czas na spędzenie ze sobą kilku chwil i zacieśnienie relacji rodzinnych oraz wychowawczych.

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za mile spędzony czas.